czyli o Wrocławiu z innej strony
Blog > Komentarze do wpisu

Koniec oznacza początek

Koniec oznacza początek… W przypadku blogu „Wrocław z wyboru” tak właśnie jest. Z jednej strony kończę pisanie blogu (w takiej formie, jak dotychczas) na platformie Blox.pl, ale nie porzucam jej zupełnie. Z drugiej jednak strony rozstanie z Blox.pl oznacza początek nowego blogu „Wrocław z wyboru”, który znajdziecie pod nowym, krótszym adresem wroclawzwyboru.pl.Nie usuwam wpisów, ani blogu na Bloxie, za wiele pracy kosztowało mnie jego prowadzenie przez 5 lat. Nadal będę tu zaglądał, odpowiadał na komentarze, jednak całą moją blogową aktywność przenoszę na nowy blog pod starą nazwą. O każdym nowym wpisie na nowym blogu „Wrocław z wyboru” znajdziecie informację na tym blogu w formie zajawki, liczę więc, że nie stracę czytelników.

Nowy blog to nowe wyzwania. Pierwszym było opanowanie Wordpressa. Jakoś sobie z tym poradziłem. Nowy blog to również nowe założenia – nie będę pisał tylko o historii Wrocławia, ale też o teraźniejszości i jego przyszłości. Chcę zabierać głos w sprawach ważnych dla miasta, a nie tylko uciekać w przeszłość, co kiedyś „zarzucił” mi Łukasz Medeksza. Zapewniam Was jednak, że wpisów historycznych nie zabraknie – grzebanie w historii miasta sprawia mi wielką frajdę i wiele mniej lub bardziej znanych epizodów w dziejach Wrocławia czeka w kolejce do opisania.

Dziękując Wam za pierwszą pięciolatkę blogu, zapraszam na nowy blog WroclawZWyboru.pl

A tak on wygląda:Paweł Andrzejczuk

sobota, 28 sierpnia 2010, wroclawzwyboru

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: ola, *.ssp.dialog.net.pl
2010/09/13 23:02:04
A my dziękujemy Ci za te pięć lat.
A najbardziej za relacje z powodzi. Nie wszyscy internauci mają dobrą pamięć, ale wielu wrocławian na pewno będzie pamiętać:)
A więc:
DZIĘ-KU-JE-MY!
    Czytam i polecam: