czyli o Wrocławiu z innej strony
Blog > Komentarze do wpisu

Żyj i mieszkaj we Wrocławiu - patronat blogu "Wrocław z wyboru"

Jeśli planujesz zamieszkać we Wrocławiu, to zanotuj w kalendarzu datę 2-3 kwietnia 2011 r. Odbywa się wtedy impreza targowa „Żyj i mieszkaj we Wrocławiu”. Gdzie? Oczywiście we Wrocławiu, w Regionalnym Centrum Turystyki Biznesowej, położonym w tuż przy Hali Stulecia. Na targach będzie okazja do zapoznania się z ofertą wrocławskich deweloperów, uczelni wyższych czy instytucji miejskich. Będą przedstawiciele Urzędu Miejskiego oraz spółek miejskich. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Marek Krajewski – autor kryminałów. No i będę ja – skromny autor tego blogu, zaskoczony zaproszeniem w randze „gościa specjalnego”. Blog „Wrocław z wyboru” został patronem medialnym tej imprezy. Zatem zapraszam!

Przeczytaj cały wpis na Wroclawzwyboru.pl >>


piątek, 25 marca 2011, wroclawzwyboru
Tagi: Wrocław targi

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: aftifact, *.tvk3.pl
2011/06/12 15:35:11
super! no bo kto jak nie Ty :)
-
Gość: Lwowiak i to młody, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/09/26 03:23:19
Wy w tym Wrocku poszaleliście. Macie Bonapartego w hymnie, ale identyfikujecie się z Prusakami. Jedyne co dobre po zakończeniu walk z ich dziećmi- nazistami, jest to, że Prus jako państwa już nie ma. Możemy wykorzystywać ich myśl techniczną, ale rozkochiwać się w zaborcy, to jest choroba. Wrocław to ersatz teil Lwowa i to z definicji. Hala stulecia czego, z jakiej okazji- Klęski...? Cmentarz Orląt, zostaje zbudowany z jakiej okazji- zwycięstwa...? Gdzieście się uchowali, jak w szkołach uczyli o tym z jakiego powodu Wrocek stał się polski, kto was uczył, Gebels minister propagandy rzeszy niemieckiej...? Germanizacja.
-
2018/04/28 18:07:14
Wrocław to piękne miasto, które uwielbiam odwiedzać, kiedy tylko mam wolny weekend. Zastanawiałam się nawet nad przeprowadzką, ale przeglądałam ostatnio ceny na deweloper mieszkania wrocław, i obawiam się, że nie będzie to łatwa decyzja.
    Czytam i polecam: