czyli o Wrocławiu z innej strony
RSS
poniedziałek, 25 lutego 2008Niedziela, 24.02.2008 r. Trzeci poziom piętrowego parkingu obok Hotelu Wrocław.
Znajdź trzy szczegóły, kórymi różnią się te dwa pojazdy :-)

11:05, wroclawzwyboru
Link Komentarze (1) »
środa, 20 lutego 2008
Któż nie grał w Monopoly?
Monopoly to klasyczna gra planszowa, wymyślona w Stanach Zjednoczonych w czasach Wilekiego Kryzysu. Sukces gry zaskoczył twórcę Monopoly - Charlesa B. Darrowa, a pomysł na planszówkę skopiowali inni (np. gry Fortuna, Biznes po polsku, Eurobiznes).Monopoly w akcji
Źródło: Wikipedia

A chcielibyście zagrać w tę kultową grę, na której planszy znalazłby się Wrocław? Istnieje taka możliwość. Wydawca gry przygotowuje właśnie kolejną edycję specjalną - Monopoly World Edition, a o tym jakie miasta znajdą się na planszy decydują internauci w specjalnym głosowaniu. Zachęcam więc do głosowania na Wrocław. Można to zrobić na tej stronie: http://www.monopolyworldvote.com/pl_PL/worldPonieważ Wrocław nie jest na proponowanej przez wydawcę gry puli miast, na które można głosować, możecie skorzystać z okienka "Nominuj". Wpisujecie "Wrocław" i wybieracie "Wrocław, Dolnośląskie, PL". Nominować nasze miasto można do 29 lutego. Dzięki Waszym głosom Wrocław może dostać się do puli miast z tzw. "dziką kartą", z których w późniejszym głosowaniu zostaną wyłonione dwa miasta - one znajdą się na oficjalnej planszy Monopoly World Edition.
Głosujmy! Razem może nam się udać!

PS. O inicjatywie dowiedziałem się dzięki zaproszeniu otrzymanym na nasza-klasa.pl od anonimowego twórcy profilu Wrocław w Monopoly - przy okazji informuję, że na n-k od pewnego czasu również ten blog ma swój profil.

10:51, wroclawzwyboru
Link Komentarze (4) »
    Czytam i polecam: